piątek, 30 marca 2012

Domki, koty i sowa:)

Kto nie mógł się doczekać, długo nie czekał. Hafty są już  w Groszkowie, więc pokazuję.
Część sobie Paula wybrała, część była niespodzianką. Wszystkie te wzory haftowało się świetnie, więc była to dla mnie tylko przyjemność:)
Troszkę się powtarza i już widziałyście, ale może jednak nie każdy widział,  więc pokazuję jak leci:

Dla Pauli domki dwa:
 


Dla Zosi, czyli małej Zo, koty, bo Zosia koty lubi:)


 i po zawieszce, żeby gdzieś tam im dyndały:):


Mam nadzieję, że w ramkach hafty fajnie się wyeksponują i zaczną jakoś wyglądać. Ponieważ jeden z takich obrazków wisi też u mnie może to wyglądać tak:


Buziole Wam przesyłam kto lubi, kto nie lubi to ciepłe pozdrowienia:)

czwartek, 29 marca 2012

Groszkowo mi :)

Groszkowa dziewczyna Paulina zaproponowała mi wymiankę. Bardzo mnie cieszy jak ktoś chce mieć u siebie krzyżykowy obrazek, więc jak tylko mam czas, to chętnie przystaję na wymienienie się swoimi pracami. Zwłaszcza, że na Waszych blogach zachwyca mnie wiele rzeczy i wiele z nich chętnie widziałabym u siebie:)

Przy okazji wspomnę tylko, że ja przygotowuję pracę długo więc zapraszam tylko cierpliwych ;) No i muszę jeszcze zaznaczyć, że najchętniej robię obrazki do oprawienia lub samodzielnego zagospodarowania, ewentualnie małe formy - mini zawieszki, poduszeczki. Przykro mi, ale okładek, futerałów itp. na dzień dzisiejszy nie wykonam, kto mnie prosił, tego przepraszam.

Wracając jednak do tematu, który w całości poświęcam otrzymanym pracom:) Paula obdarowała mnie ślicznościami: dwiema groszkowymi poduszkami, woreczkiem na drobne zabawki i woreczkiem na śniadanie, którym zastąpiłam plastikowe pudełko. Woreczek był już wczoraj w użyciu i sprawdził się świetnie, w porównaniu z pudełkiem  zajmuje mniej miejsca, jest lżejszy, ładniejszy i ma milszy zapach ;)
Dostałam też śliczne zajączki, są tak radosne i optymistyczne, że nie można się do nich nie uśmiechnąć.
Groszkowa dziewczyno - dziękujemy!:))

Jak tylko Paula dostanie moje hafty to je pokażę a teraz podziwiajcie:

woreczek na drobiazgi:


 groszkowe poduchy:

nowa "śniadaniówka"" 

radosne: zajączki

poniedziałek, 19 marca 2012

Różana poduszeczka

Dziś dwa drobiazgi, o których wspominałam w poprzednim wpisie.
Coraz bardziej podobają mi się te zawieszko - poduszeczki, chyba sobie taką zrobię;)
Piesek to nieduży wzór, ale osoba szyjąca może go dowolnie zagospodarować, niekoniecznie w ramkę, ale np. jako wszywkę do woreczka na piłkarskie korki;)
Dziękuję za poprzednie komentarze. Powiem Wam, że wiszące koty znów się robią, ale się spodobały;) Będziecie wkrótce znów musiały je oglądać:)). Ściskam Was mocno:)

czwartek, 15 marca 2012

Cudna u mnie zamieszkała

Lala, anielica, przytulanka. Jest śliczna, jedna z moich wymarzonych Waszych prac:) Dostałam ją od mamurdy kilka dni temu i już zadomowiła się na dobre:)
Agata poprosiła mnie o wyszycie dwóch obrazków, dla Sary poleciał wcześniej, dla Stasia dotarł chyba wczoraj. Dołączyłam jeszcze dwa drobiazgi, ale pokażę je później.

Dziękuję Agato za miłą wymiankę.

zdjęcie od mamurdy

 a tu lala z kotkiem, który z nią przybył, został od razu zabrany i nie mam pojęcia gdzie jest ;)

 wybrany przez Agatę obrazek dla Stasia:
 Miłego dnia, kilku najbliższych dni, albo i całego tygodnia, bo pewnie wtedy dopiero pojawi się coś nowego;)

piątek, 2 marca 2012

Dla Sary :)

Kochane, bardzo Wam dziękuję za komentarze pod lawendą, to miłe, że podobają się Wam  krzyżykowe obrazki:) Szkoda, że są tak czasochłonne, bo wyhaftowałabym je Wam wszystkim :))
Dziś metryczka dla małej dziewczynki, wzór był wśród moich ulubionych, więc robiłam z przyjemnością;)  Pozdrawiam Was serdecznie i wiosennie, już czuję oddech wiosny :)